Vežate automobilį iš Prancūzijos ar Vokietijos? Naudokite „PRILO“ įrankį

Automobilių pervežimas – verslas kuriame itin svarbus greitas, efektyvių sprendimų priėmimas.

Tiesa, kaip ir bet kokiame kitame versle, ši industrija neapsieina be savo iššūkių.

Dauguma šios nišos įmonių tikrai sutiktų, jog vienas didžiausių ir labiausiai laiko atimančių dalykų yra rasti žmones galinčius pervežti automobilius ar pavėžėjo situacijoje – patogiai rasti naujų klientų kuriems reikia pervežimo paslaugų.

Tačiau nuo šiol tai bus galima pakeisti.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie „PRILO“ automobilių pervežimo užsakymų įrankį – pažangiausiomis technologijomis grįstą sprendimą kuris padės tiek siuntėjams, tiek vežėjams.

Nuoroda į “PRILO” įrankį: https://prilo.com/lt/

Kodėl „PRILO“ įrankis yra toks naudingas?

„PRILO“ – tai pažangi platforma kurios dėka greitai ir patogiai užsakysite lengvojo automobilio pervežimą iš Lietuvos į kitus Europos miestus ir atvirkščiai.

Joje galite ieškoti vežėjų, kurie priims jūsų užsakymą pervežti automobilius į aktualią lokaciją, patogiai įvertinti skirtingų vežėjų siūlomas sąlygas ir rasti geriausią pasiūlymą savo įmonei.

Tuo tarpu, jei pats esate pervežėjas ir ieškote galimybės rasti daugiau klientų savo įmonei, „PRILO“ gali pasitarnauti kaip platforma būtent tam. Čia greitai rasite užsakymų jums aktualiais maršrutais, galėsite patogiai derėtis dėl kainos ir kitų sąlygų su šimtu įmonių iš visos Europos.

Kuo ši platforma skiriasi nuo kitų? Nauda siuntėjams ir pervežėjams

Priešingai nei kitos šios nišos platformos, „PRILO“ užtikrina 100% skaidrumą nuo sandorio pradžios iki galutinio automobilių iškrovimo aktualioje lokacijoje.

Žemiau, pagrindinės savybės kuriomis „PRILO“ skiriasi nuo kitų panašių rinkoje įrankių.

Transporto stebėjimo sistema

Vienas iš pagrindinių faktorių padedančių užtikrinti sandorių vykdymo skaidrumą yra inovatyvi, moderniausiomis technologijomis pagrįsta transporto stebėjimo sistema.

Viso užsakymo vykdymo metu galėsite patogiai stebėti kur tiksliai yra jūsų krovinys ir jo maršrutą keliaujant per Europą.

Nuolatinis kontaktas su pervežėju

Naudojant „PRILO“ niekuomet neliksite nežinioje dėl savo krovinio. Platforma leis patogiai palaikyti kontaktą su pervežėju viso užsakymo vykdymo metu.

Pamirškite nuolatinius skambučius, krūvas el.laiškų ir kitą panašiai iššvaistytą laiką bandant išsiaiškinti kas, kaip ir kodėl. Įrankis užtikrins greitą, patogų susisiekimą ir bendravimą..

Visi dokumentai – vienoje vietoje

Visi svarbiausi su užsakymu susiję dokumentai bus patogiai pasiekiami pačioje platformoje, abejoms šalims.

Čia nereikės jaudintis dėl galimo jų pasimetimo užsakymo vykdymo metu, kadangi juos visuomet rasite „PRILO“.

Klientai iš visos Europos

Jei esate pervežimu užsiimanti įmonė, „PRILO“ gali būti puikus būdas rasti naujų klientų. Šia platforma naudojasi įmonės iš visos Europos, o naujų užsakymų atsiranda kasdien.

Plėskite savo įmonės klientų bazę ir formuokite naudingus savo verslui ryšius.

Maršrutų optimizavimas

Ieškote būdų optimizuoti savo veiklą ir sumažinti kaštus? „PRILO“ dėka tai galėsite padaryti labai paprastai.

Patogūs, realaus laiko atnaujinimai įrankio žemėlapyje leis suplanuoti maršrutus vairuotojams ir kaip įmanoma labiau išvengti tuščių kilometrų.

Patogus pasiūlymų pateikimas

Įrankis taip pat leis patogiai pateikti savo pasiūlymus aktualiems maršrutams.

Nesvarbu ar automobilius vežate iš Prancūzijos, Vokietijos ar bet kokios kitos šalies Europoje į Lietuvą, ar iš Lietuvos į užsienio šalis, didelė „PRILO“ platformoje esančių klientų bazė leis lengvai rasti tuos su kuriais jums bendradarbiauti apsimoka labiausiai.

Pabaigai

Automobilių pervežimo verslas – veikla kuriai itin svarbus įvairių procesų optimizavimas – pradedant pačiu užsakymu, derybomis dėl sąlygų ir pan.

„PRILO“ dėka, visus transporto priemonių logistikos po Europą aspektus galima supaprastinti iš esmės.

Kiekviena įmonė kuriai aktualus automobilių pervežimas patogiai ras tuos žmones kurie gali pasiūlyti geriausias sąlygas, o patys vežėjai rassavo idealų klientą.

Išbandykite šį įrankį ir tikrai nenusivilsite!