VAIRAVIMO MOKYKLA TRYS SPALVOS

Esame jauna, tačiau puikiai išmananti savo darbą komanda!

Jus pasitiks jauki aplinka, visuomet pasiruošę patarti ir padėti darbuotojai. Čia išmoksite suprasti automobilių ir motociklų sandarą, eksploatavimo ir valdymo paslaptis, kelių eismo taisyklių pagrindus bei subtilybes. Visa tai suprasti Jums padės sumanūs ir išradingi teorijos dėstytojai.

Įveikiant pirmuosius ir kitus kilometrus Jus globos ir saugos profesionalūs, kantrūs ir tolerantiški vairavimo instruktoriai. Po egzamino, nesvarbu jį įveikėte ar ne, mes visuomet nuoširdžiai padėsime, iškilus klausimams patarsime, konsultuosime. Jei nežinote, kodėl nesiseka išlaikyti egzamino, neikite pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Mūsų mokykla yra Lietuvos  vairavimo mokyklų asociacijos narė. Esame pasirašę Lietuvos vairuotojų mokymo Asociacijos Etikos kodeksą, kuriuo betarpiškai  vadovaujamės savo veikloje. Mūsų pareiga – iš mokyklos išleisti vairuotoją, kuris saugiai ir patikimai jaustųsi kelyje. Siekiantiems dar daugiau, pasiūlysime sportinio vairavimo pamokėles.

Neabejingiems vėjui, nepatirtiems įspūdžiams,   nuostabiems reginiams ir pažinimo džiaugsmui, rengiame keliones motociklais. Konsultuojame, padedame įsigyjant- parduodant motociklą.