DRAIVERIS VAIRAVIMO MOKYKLA

Būkite tikri – pasirinkote teisingai, nes vairavimo mokykla DRAIVERIS – naujai vairuotojų kartai.

Vairavimo mokykla “Draiveris” ruošia A1, A2, A, B, BE, C, CE, D kategorijų vairuotojus ir C, CE, D kategorijų vairuotojų pradinės profesinės kvalifikacijos (“95 kodas”) mokymą. Visus, vyrus, moteris, nuo 16 iki 116 metų, drąsiuosius ir prisibijančius vairavimo, greitus, lėtus, agresyvius, ramius – visus, kurie nori mėgautis saugiu ir užtikrintu vairavimu:

siūlome naujausias mokymo priemones (gausybę vaizdinės medžiagos, sumanius ir šiuolaikiškus mokomuosius stendus ir vaizdo įrašus), puikius kompiuterius teorinių žinių tobulinimui;
ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs dėstytojai bei vairavimo instruktoriai pasiruošę bendradarbiauti – Jūs tapsite puikiu vairuotoju!
B kategoriją vairuoti mokome tik su naujausiais 2013 m., 2012 m., 2011 m. gamybos lengvaisiais automobiliais FORD FOCUS, HYUNDAI i30, VOLKSWAGEN GOLF (VI). Pageidaujantieji mokytis lengvuoju automobiliu su automatine pavarų dėže – gaus galimybę išbandyti gražųjį ir nuostabųjį VW NEW BEETLE (“vabalas”). Mokomieji automobiliai su mechanine pavarų dėže analogiški kokiais Jus egzaminuos VĮ „REGITRA“.
C, CE, D kategorijų būsimiesiems vairuotojams skirtos visus VĮ „REGITRA“ reikalavimus atitinkančios transporto priemonės: krovininiai automobiliai MAN TGA 26.430, RENAULT MIDLUM ir DAF FX ir , priekabos CMT ir WIELTON, autobusas SETRA.