Įtaisai praversiantys kiekvienam vairuotojui

Automobilis – daugelio žmonių kasdienybės dalis.

Ar tai būtų kelionės į darbą, vaikų vežimas į mokyklą ir darželį, o galbūt susitikimai su verslo klientais be transporto priemonės, ko gero apsieitume sunkiai.

Kadangi kai kurie iš mūsų kelyje praleidžia nemažai laiko, gyvenimą dažnai gali palengvinti įvairios automobilinės technologijos

Šie aksesuarai – itin paprasti ir nekainuojantys brangiai, todėl juos nebus sunku įsigyti ir taip kasdienį vykimą automobiliu.

Jūsų dėmesiui – automobiliniai aksesuarai kurie pravers kiekvienam.

Telefono laikiklis

Kad ir kaip griežtai yra reguliuojamas mobiliųjų įtaisų prie vairo naudojimas, vis dėl to kai kurie iš mūsų tiesiog negali įsivaizduoti kasdienybės nenaudojant jo automobilyje pokalbiams, kaip navigaciją ir t.t.

Puikūs būdas automobilyje legaliai naudotis savo telefonu yra naudojant jį specialiame automobilyje laikiklyje. Ar tai būtų komunikacijos įrankis, mūsų mėgiamos muzikos grotuvas ar jau minėtas, įtaisas orientuotis įvairiose vietovėse – telefonas mums vistiek gali būti naudingas. [toc]

Variantų jiems taip pat yra tikrai įvairių. Galima rinktis iš priklijuojamų ant stiklo ar tiesiog montuojamo salono grotelėse. Kalbant apie patį telefono tvirtinimą, verta pabrėžti, jog galima rinktis iš įstatomų į laikiklį ir tvirtinamu magnetu.

Paprastai reikėtų rinktis tokį laikiklį kuris būtų universalus ir tinkamas įvairiems telefono modeliams, kad net ir pakeitus mobilųjį telefoną į naują jūs ir toliau galėtumėte patogiai naudoti jį savo automobilyje. Kai kurie variantai apskritai yra su laidu, taigi telefoną ne tik laikyti, tačiau krauti vienu metu.

Laisvų rankų įranga

Visi žinome, jog šnekėti mobiliuoju telefonu vairuojant automobilį yra ne tik neleistina, tačiau kartu ir pavojinga, kadangi nesame sukaustę dėmesio ties vairavimu. Tiems, kas skambučių praleisti tiesiog negali, puikus sprendimas yra laisvų rankų įranga leidžianti vienu metu šnekėti ir vairuoti.

Nors dauguma naujų automobilių šiais laikais tokią funkciją turi tiesiog savo multimedijoje, vis dėl to, senesnės laidos automobiliai ne visąlaik tuo pasižymi. Jos veikimo principas yra labai paprastas – susijungti su automobilio bluetooth funkcionalumu ir taip leisti turėti pokalbius.

Pažangesni variantai, gali netgi atpažinti skambinančius pagal vardą bei paklausti vairuotojo ar atsiliepti į skambutį ar ne ir pranešti apie senkančią bateriją.

Vaizdo registratoriai

Modernūs automobiliai neretai vaizdo registravimo funkciją taip pat turi jau integruotą į automobilio multimediją, tačiau tokia funkcija vis dėl to dažniau pastebima premium klasės variantuose, o paprastesnių automobilių savininkai turi ieškoti alternatyvų.

Eisme gali atsitikti bet kas, o net ir labiausiai patyrę vairuotojai gali juose atsidurti. Kartais įrodyti, jog jūs nesate kaltas gali būti itin sudėtinga, todėl čia itin pasitarnaus eismą registruojanti vaizdo kamera.

Variantų čia galima rasti tikrai nemažai – filmuojantys naktį, skirtingos raiškos, netgi tie kurie gali registruoti vaizdą ir aplinkui automobilį iš visų pusių. Jeigu važinėjate daug ir dažnai, niekada nežinote kas gali nutikti, todėl tokia priemonė yra kaip reikiant naudinga.

Galinio vaizdo kamera

Ši priemonė taip pat vis dažniau atsiranda ne tik prabangiuose automobiliuose, tačiau ir paprastesniuose variantuose. Vis dėl to, jos neturintys, tokį įtaisą įsirengti gali labai paprastai ir patogiai, netgi patys arba servise pas tai išmanančius specialistus.

Neretai susiduriame su situacija, kuomet parkuotis reikia labai siauroje erdvėje, kur vietos manevravimui tikrai daug nėra. Su šios kameros pagalba jūs užtikrinsite, jog visus manevrus atliksite taisyklingai ir nekliudysite kito.

FM moduliatorius

Jei mėgstate klausytis savo muzikos – šis prietaisas kaip tik jums. Deja, tačiau ne visi automobiliai turi galimybe sujungti mobilųjį telefoną su automobilio multimedija bluetooth ryšio pagalba.

Senesniems automobiliams siūloma rinktis FM moduliatorių. Muzika čia bus leidžiama dėka radijų bangų tiesiai iš telefono ar jūsų atminties kortelės. Kai kurie variantai geba ne tik atkurti muzika, tačiau prisiimti laisvų rankų įrangos vaidmenį, taip, kad galėsite kartu saugiai ir patogiai kalbėtis.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme kelis prietaisus kurie palengvins kiekvieno vairuotojo gyvenimą. Galima sakyti, jog šie įtaisai kelionę automobiliu gali daryti ne tik patogesnią, tačiau kartu ir saugesnę. Jeigu jums reikia daugiau komforto, pagalvokite apie kažką iš šių prietaisų.