Ar pirkimas išsimokėtinai, nauja tendencija automobiliams?

Automobilio pirkimas – daugeliui žmonių džiaugsmo atnešantis dalykas, nesvarbu ar savo mėgstamą variantą randame gamintojo salone ar naudotų automobilių skelbimuose. Tačiau, ekspertai pastebi, jog kiek keičiasi pačios tendencijos kuriomis vadovaudamiesi lietuviai perka automobilius.

Vis daugiau žmonių yra linkę tiek naujus, tiek naudotus automobilius pirkti ne iškart o išsimokėtinai. Nors ši tendencija – naujiems automobiliams yra aktuali jau daugelį metų, naudoti automobiliai tokiu būdu taip pat yra perkami vis dažniau.

Kadangi mūsų naudotų automobilių rinka yra išties stipri, neretai patogiomis sąlygomis galime įsigyti išties modernų, saugų ir galingą variantą.

Šiame straipsnyje, apie ekspertų įžvalgas dėl ko žmonės Lietuvoje vis dažniau perka išsimokėtinai.

Pirkimo išsimokėtinai nauda

Pagrindinis pirkimo išsimokėtinai privalumas – tai, jog automobilį galima įsigyti greitai, net neturint reikiamos sumos pageidaujamam automobiliui. Tokiu atveju žmogus turi galimybę rinktis iš kur kas didesnio variantų rato, vertinant pagal tai kas vairuotojui yra aktualiausia – ekonomiškumas, saugumas, galia, sėdimos vietos ir t.t.

Ypač populiarėjantis dalykas – automobilio pirkimas išsimokėtinai be banko pagalbos. Jūs tuomet gaunate stabilų mokestį kurį turėsite mokėti kas mėnesį, nesukant galvos dėl finansinių reikalų su banku, būtinybės turėti pradinį įnašą ir t.t. Na ir žinoma, nebus sudėtinga pasirinkti tokį variantą kurios jūs iš tiesų norite.

Žinoma, renkantis naudotą automobilį, yra būtina atkreipti dėmesį į tai, iš kokio asmens ar įmonės jūs jį perkate. Naudojantis įvairiomis priemonėmis, jūs galite patikrinti automobilio patikimumą, realią ridą, net neišėjus iš namų. Tokiu būdu bus tikrai paprasta atsirinkti tikrus pardavėjus nuo apgavikų.

Tokiu atveju jūs galėsite būti ramūs ir pirkti su užtikrintumu, net ir perkant naudotą automobilį, išsimokėtinu būdu.

Perkant automobilį išsimokėtinai iš pardavėjo

Kaip jau sakėme, vis labiau populiarėja automobilio pirkimo išsimokėtinai variantas, kuomet yra finansinius reikalus nėra įtraukiamos bankinės institucijos apskritai. Nemažai pardavėjų iškart patys leidžia nusipirkti automobilį iš jų išsimokėtinai, na o kartu ir patys pritaiko savo sąlygas jums. Žinoma, jog tai yra labai patogu pirkėjo atžvilgiu.

Menka paslaptis, kad bankai į įvairias finansines paskolas žiūri pakankamai atsainiai ir nelanksčiai, vangiai vertina žmogaus kredito istoriją ir t.t. Jei dirbate pagal kiek kitokią darbo sutartį, ar neturite idealios finansinės istorija, nemaži šansai, jog paskola automobiliui jums apskritai nebus suteikta.

Kitas dalykas – tai greitųjų kreditų bendrovės. Nors jos į viską žiūri atlaidžiau, jų suteikiamos finansinės sąlygos yra žymiai nepalankesnės kliento atžvilgiu. Todėl su jomis geriau net neprasidėti.

Jeigu jums pirkimas išsimokėtinai yra aktualus dalykas, tuomet pasidomėkite galimybe pirkti išsimokėtinai tiesiai iš pardavėjo arba pačio automobilių salono, jeigu jis tai siūlo.

Kaip transporto priemonę įsigyti saugiai?

Pasikartosime, tačiau pagrindinis dalykas kuriuo pirkimas išsimokėtinai yra naudingas yra galimybė jį įsigyti ir iškart juo važinėtis, nebūtinai turint visą jo sumą.

Pagrindinė sąlyga pagal kurią praktiškai visi pardavėjai sprendžia ar jūs galite pirkti išsimokėtinai – pastovios pajamos. Jeigu turite stabilų darbą, jums tikrai nėra ko nerimauti, na o svarbiausia, jog pardavėjai tikrai atsižvelgs į jūsų situaciją ir pasiūlys patį geriausią variantą.

Taigi, nerimauti praktiškai nėra ko, na o savo mėgstamą variantą bus galima įsigyti praktiškai be jokių didesnių kėblumų.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme ekspertų teiginius apie naują tendenciją Lietuvoje – automobilių pirkimą išsimokėtinai. Galima sakyti, jog pagrindinė to priežastis – vis geresnės ir patogesnės pirkimo sąlygos mūsų šalyje, leidžiančios be didesnių rūpesčių įsigyti savo svajonių automobilių variantą.