Kaip pervežti daiktus į kitą miestą? Metodai ir niuansai

Pervežant stambias prekes, tokias kaip baldai, skardinė stogo danga, automobiliai, reikia tinkamai suplanuoti procesą. Bent jau turite sudaryti pasiimti daiktų sąrašą, juos saugiai supakuoti ir atsargiai pristatyti į vietą. Jei jums reikia persikelti į kitą miestą, o ne į naują butą už poros gatvių, tada pervežimo organizavimą reikia žiūrėti atsargiai.

Niekam nereikia konfliktų su vežėjų kompanija, suglamžytų dėžių, sugadinto turto. Norėdami išvengti galimų sunkumų, siūlome perskaityti, kaip galite pristatyti daiktus į gyvenvietę ir į kokius niuansus atsižvelgti.

Daiktų transportavimo būdai

Automobilis arba automobilis su priekaba

Jei nėra didelių gabaritų daiktų ar baldų, judėkite lengvuoju automobiliu su talpia bagažine arba automobiliu su priekaba. Naudodami bendrakeleivių paieškos paslaugas galite sutaupyti pervežimui. Daugelyje šių svetainių nurodomas automobilio tipas, todėl galite iš anksto įvertinti transporto priemonės gabaritus ir talpą. Nepamirškite parašyti vairuotojui, kad vyksite ne tik kaip keleivis, bet ir vešitės daiktus.

Konteinerių siuntimas

Šis pervežimo būdas tinka negabaritinių krovinių gabenimui. Net ir automobilį galima pristatyti konteineryje, jau nekalbant apie visus baldus. Konteineriai būna įvairių talpų, dažniausiai matuojami pėdomis.

Speciali dėžutė yra saugiai apsaugota: ji užklijuota ir atspausdinta priešais jus. Konteinerių pervežimo kaina yra fiksuota ir nepriklauso nuo to, kiek daiktų yra viduje. Dėžės gabenamos sausuma, vandeniu ir oru. Talpyklos viduje daiktus galima suskirstyti į zonas.

Sunkvežimis

Jei vežamų daiktų apimtys nėra tokios mažos kaip lengvojo automobilio, bet ne tokios didelės kaip konteinerių pervežimui, logiškiau naudoti sunkvežimius. Transporto įmonė gali pasiūlyti tiek krovėjų paslaugas, tiek krovinio draudimą. Kalbant apie kainą, šis būdas yra optimalus, jei reikia, norint iš vieno taško į kitą pristatyti palyginti nedidelį kiekį baldų, įrangos ir asmeninių daiktų.

Niuansai transportuojant daiktus

Turite atidžiai pasirinkti transporto įmonę. Žinoma, persikėlus norisi šiek tiek sutaupyti. Tačiau nereikėtų iš karto teikti pirmenybės pigiausiam pasiūlymui rinkoje. Nenorite, kad šaldytuvas ir sofa atvyktų į naują miestą su defektais? Žinoma, biudžeto pasiūlymas nereiškia blogo.

Tačiau esmė tokia: jei kitos įmonės siūlo maždaug tokią pačią kainą už tą pačią paslaugą, o viena įmonė pateikia per mažą kainą ir tai nėra reklaminis pasiūlymas, greičiausiai čia kažkas ne taip. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, be kainos, norint kruopščiai pasirinkti prekybos centrą?

Pagrindiniai veiksniai: sunkvežimių būklė, teigiami atsiliepimai apie įmonę, vairuotojų patirtis. Tuo pačiu iš pradžių pažymėkite sau aptarnavimo lygį jau nuo pirmojo skambučio. Svarbu: pasirašykite sutartį su transporto įmone.

Apsvarstykite siuntimo draudimą

Nenumatytos situacijos gali atsirasti ne dėl TC kaltės. Jeigu Jūsų krovinyje yra vertingų ar brangių daiktų, rekomenduojama papildomai apsidrausti. Vežėjų įmonė dažniausiai jau turi sutartis su kokiu nors draudimu, todėl jums nereikės vėl suktis.

Reikia apgalvoti, kiek dėžių ar kitų pakuočių prireiks transportavimui. Juosta, polietilenas su „spuogeliais“, kartono lakštai, įvairiaspalviai markeriai, lipdukai, didelės talpos šiukšlių maišai tikrai pravers. Atkreipkite dėmesį į dėžių talpą. Norėdami gabenti drabužius iš spintos tiesiai ant pakabų, galite naudoti specialias siuntimo dėžutes iš kartono, kur viduje yra skylutės kabliukams.

Daiktų surinkimas ir dėliojimas

Daiktų surinkimą verta pradėti iš anksto, likus bent 4 dienoms iki numatomos transportavimo datos. Iš pradžių reikia sulankstyti daiktus, kurie nėra naudingi iš karto. Pavyzdžiui, nuotraukų albumai, atsarginiai rankšluosčiai ir patalynė, knygos, įrėmintos nuotraukos.

Būtiniausius daiktus išdėliokite į atskiras dėžutes ir pasirašykite, kad jie turi būti kraunami paskutiniai ir išimami pirmi. Surinkite įvairius brangius daiktus – dokumentus, įrangą, papuošalus, grynuosius pinigus ir pan. – pačiu paskutinę akimirką ir pasiimkite su savimi, o ne į krovinių skyrių. Kitus elementus galima rūšiuoti ir sukrauti bet kokia tvarka.

Tarp atskyrimo principų yra: pagal patalpas (miegamasis, vaikų darželis, žaidimų kambarys, svetainė, virtuvė, biuras) arba pagal pritaikymą (sporto reikmenys, buitinės chemijos skalbimui ir valymui, indai ir įrankiai maisto ruošimui ir kt. .) .

Krovinio apsauga ir paruošimas

Krovinys turi būti apsaugotas nuo lietaus. Net jei dėžutės sušlaptų, turinys turi likti sausas. Tai padaryti nesunku taip: pirmiausia į dėžę įdedame atidarytą šiukšlių maišą ir ten ištiesiname, tada sujungiame daiktus ir sutvarkome maišą.

Baldai turi būti paruošti. Jei turite didelių daiktų, kuriuos gabensite, pirmiausia suskaidykite juos į mažesnius gabalus. Tai būtina norint laisvai išimti baldus iš vieno korpuso ir perkelti į kitą. Esant poreikiui galite skambinti baldų surinkėjui / išmontuotojui. Negabaritinių baldų negalima ardyti, kad nesugadintumėte.

Jei planuojate patys atlikti baldų išmontavimą, tada susidarykite algoritmą, kuris padės surinkti baldus. Sudėkite priedus į talpyklą arba tvirtą maišelį, tada apvyniokite burbuline plėvele ir lipnia juosta. Norėdami supakuoti baldus, galite naudoti kartono lakštus arba tą pačią plėvelę. Ypatingą dėmesį atkreipkite į baldų kampus.

Paruoškite įrangą. Jei reikia, išvalykite įrangą ir išdžiovinkite. Jei prietaiso viduje kažkas guli (pvz., kepimo skardos orkaitės viduje), ją reikia ištraukti ir sulankstyti atskirai. Pritvirtinkite laidus, varčias ir duris lipnia juosta. Laimingo judėjimo!

Šaltinis: manostogas.lt