Turite vaikų? Keletas dalykų kuriuos turite turėti savo automobilyje

Atėjus pavasariui, vis daugiau žmonių planuoja įvairias keliones ir iškylas su savo šeima.

Tai gali būti visos atostogos ar tiesiog savaitgalis praleistas kartu su šeima, tačiau daugelis žmonių į tokias keliones renkasi vykti automobiliu.

Tam, kad nekiltų jokių bėdų kelionės metu, reikėtų tinkamai pasiruošti kelionei iš anksto.

Tokiu atveju, net jeigu kažkas ir įvyks ne pagal planą, jūs galėsite būti ramūs dėl savo tinkamo pasiruošimo.

Šiame straipsnyje – 4 dalykai kuriuos privalote turėti automobilyje jeigu leidžiatės į kelionę kartu su savo vaikais.

Automobilinė vaiko kėdutė

Jeigu į ilgesnę kelionę leidžiatės ne pirmą kartą, tikėtiną, jog šią priemonę jau turite įsigiję sau į automobilį. Pagrindinis kiekvieno tėvelio tikslas, žinoma, yra užtikrinti savo vaikų saugumo jeigu įvyktų koks incidentas eisme. Automobilinė vaiko kėdutė yra priemonė skirta užtikrinti būtent tai.

Primename, jog vaiką vežti kėdutėje privaloma ir pagal KET taisykles. Tai galioja jeigu vaikas yra mažesnis nei 150 cm arba dar nėra sulaukęs 12 metų amžiaus. [toc]

Ūgio ir svorio aspektai turėtų būti pagrindinis dalykas pagal kurį jūs turėtumėte rinktis vaiko kėdutės variantą. Svarbu, jog ji nebūtų per maža, o kartu ir ne per daug didelė, kadangi tai taip pat mažina saugumą.

Vandens atsargos

Vandens trūkumas šiltojo sezono metu – dažnas reiškinys. Todėl, kad nei jūs, nei jūsų vaikai nesijaustų ištroškę, būtinai pasirūpinkite pakankamu kiekiu vandens, ypač tuo atveju jeigu kelionė bus tikrai ilga.

Kitas, gal kiek mažiau žinomas dalykas yra tas, jog vandenį yra geriau vežtis ne plastikiniuose buteliuose, o metalinėse gertuvėse. Kaip žinia, nuo didelio karščio įkaitęs plastikas gali pradėti skleisti medžiagas kurios ne tik sugadins vandens skonį, tačiau potencialiai pakenks mūsų sveikatai.

Metalinės gertuvės yra kur kas atsparesnės aplinkos, todėl ilgiau išlaikys skanų ir vėsų vandenį.

Užimtumo priemonės

Ko gero kiekvienas tėvelis sutiktų, jog vaikai sunkiai išlaiko susikaupimą ir dėmesį, ypač jeigu kelionė užtrunka tikrai ilgai. Taigi, prieš ruošiantis reikėtų pagalvoti apie tam tikrą veiklą kuri galėtų užimti vaiką kelionės metu.

Tai gali būti kompaktinis diskas su mėgstama muzika, keletas smagių žaidimų mobiliąjame telefone ar galimybė pasižiūrėti keletą vaizdo įrašų „Youtube“ platformoje. Jei bevažiuojant automobiliu ateis vakaras, pasiruoškite ir keletą pasakų audio forma, kurių beklausant vaikas galės sėkmingai užmigti.

Užkandžiai visai šeimai

Tiek jūs, tiek vaikai ilgos kelionės metu tikrai praalksite. Tiesa, net ir trumpesnėje kelionėje keletas skanėstų tikrai galės praversti.

Kiekvienas išalkęs žmogus dažniausiai būna suirzęs ar neramus, todėl maistas gali būti puiki priemonė kuri padės atsigauti ir nebejausti diskomforto sukelto alkio.

Dar viena priemonė apie kurią verta pagalvoti – šaltkrepšis padėsianti išlaikyti maisto produktus šviežesnius, ypač jeigu leidžiamės į ilgesnę kelionę. Žinoma, nereikėtų prisikrauti per daug maisto, kadangi tokiu atveju mes paprasčiausiai jo nebesuvalgysime.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme keletą dalykų kuriais reikėtų pasirūpinti kelionėje su vaikais. Didelio pasiruošimo čia tikrai nereikia, na o svarbiausiai pagalvoti apie tokius dalykus kaip maistas, gėrimai ir pramogos.