9 Patarimai pradedančiam vairuotojui (Humoras)

Jūs pirmą kartą sėdate už nežinomos mašinos vairo nežinomam didmiestyje. Jūs visiškai nežinote, ką ir kur reikia paspausti ar kur pasukti. Štai keletas esminių patarimu:

Patarimas 1

Jūs sėdite mašinoje ir bandydamas pajudėti iš vietos pastebite, kad nėra vairo, pedalų, valdymo skydelio, priekinės pussferės apžvalga apsunkinta pašaliniais daiktais

Patarimas: tikriausiai jūs atsisėdote ant galinės sėdynės, persėskite į pirmoje eilėje esančius krėslus

Patarimas 2

Jūs važiuojate keliu, o visos kitos mašinos važiuoja priešinga kryptimi ir jums signalizuoja.

Patarimas: vardan solidarumo pasignalizuokite ir jūs, taip pat įjunkite ilgąsias šviesas. Jei šios priemonės nepadeda, sustokite ir įsitikinkite, kad esante ne Anglijoje. Jei vistik jūs ne Anglijoje, pasukite vairą kiek dešiniau ir važiuokite toliau. Jei pėsčiųjų skaičius važiuojamoje dalyje smarkiai padidėjo, įsitikinkite, ar nevažiuojate šaligatviu. Tokiu atveju sukinėdami vairą įvairiomis kryptimis išsirinkite optimalią važiavimo trajektoriją.

Patarimas 3

Jūs nuolat lenkia kiti automobiliai.

Patarimas: atidarykite dureles ir išlipkite, kad įsitikintumėte, jog nestovite ar nėra daiktų, kliudančių jūsų transporto priemonės judėjimui į priekį. Jei paaiškės, kad jūsų mašina vietoje nestovėjo, pasivysite ją pakeleivingu transportu.

Patarimas 4

Jums nuleido ratą.

Patarimas: sustabdykite mašiną ir paieškokite bagažinėje atsarginio rato ir pompos. Jei vietoj to aptikote neaiškių gelžgalių krūvą, įsitikinkite, ar nevairuojate Zaporožiečio

Patarimas 5

Jūs gąsdina Kelių Eismo Taisyklių sudėtingumas ir įvairiapusiškumas

Patarimas: į tai atkreipkite dėmesį rinkdamiesi automobilio modelį. Kuo didesnė jūsų mašina, tuo mažiau taisyklių jai galioja.

Patarimas 6

Jūs vairuojate mašiną neblaivus, ir jus bando stabdyti kelių Policija.

Patarimas: greitai peršliaužkite ant galinės sėdynės ir pabandykite užmigti. Kelionę tęskite po 24 valandų.

Patarimas 7

Jūsų automobilyje sugedo “prikurytelis”

Patarimas: kuo skubiau atsikratykite savo mašina- be “prikurytelio” ji tėra niekam nereikalingas metalo gabalas.

Patarimas 8

Priešais jus eismą trikdo automobilis su M ženklu

Patarimas: Išgąsdinkite jį netikėtai įjungdami šviesos ir garso signalus. Tokio tipo automobiliai po šių veiksmų greitai ir neskausmingai pasitraukia iš kelio į griovį.

Patarimas 9

Jūs nepasitikite savo jėgomis

Patarimas: atsiminkite, kad kelyje galioja taisyklė “galvok už kvailius”. Taigi jums visiškai nereikia rūpintis, tegu už jus galvoja kiti.