Stumdomų vartų automatika – naujovė ar būtinybė?

Stumdomų vartų automatika pastaruoju metu susilaukia vis daugiau susidomėjimo. Ją renkasi ne tik komercinių patalpų savininkai bei valdytojai, bet ir nuosavuose namuose gyvenantys žmonės. Tačiau ar tai – tik dar viena naujovė, ar tikrų tikriausia būtinybė, į kurią verta investuoti? Kaip tik šiame straipsnyje aptarsime, kokiais privalumais pasižymi stumdomų vartų automatika ir ar ją verta įsigyti.

Saugumas

Vienas iš privalumų, kodėl tiek daug žmonių renkasi automatiškai stumdomus vartus, yra tai, jog jie yra kur kas saugesni nei varstomi vartai. Jie yra sukurti taip, jog jokie pašaliniai žmonės negalėtų patekti į privačią teritoriją – ar tai būtų jūsų namai, ar įmonės kiemas.

Automatinius vartus tikrai nėra lengva atidaryti, net ir panaudojant jėgą, jei neturima nuotolinio valdymo pultelio ar suteiktos prieigos išmaniajame įrenginyje. Taip pat, kadangi siekiant atidaryti vartus nė nereikia išlipti iš automobilio, tai sumažina ir galimo užpuolimo tikimybę. Tiesa, tam tikri vartų automatikos komplektai gali būti ir su radijo imtuvu ar veido atpažinimo funkcija, kas tik dar labiau padidina saugumą.

Patogumas

Be jokios abejonės, stumdomų vartų automatika suteikia kur kas daugiau patogumo kiekvieno žmogaus kasdienybėje. Jos pagalba vartų atidarymas tampa kur kas sklandesnis ir efektyvesnis – norint juos atidaryti ar uždaryti, nė nereikia išlipti iš automobilio.

Ne paslaptis, jog ypatingai to nesinori daryti tuomet, kai lauke lyja, sninga ar net vyrauja ekstremalios oro sąlygos. Tam tikra vartų automatika gali būti valdoma ir išmaniuoju telefonu bei būti suderinama su išmaniųjų namų sprendimais.

Užima mažiau vietos

Taip pat automatiškai stumdomi vartai yra dažnas pasirinkimas dėl to, nes jie užima mažiau vietos nei tradiciniai varstomi vartai. Tai ypač pasitarnauja tais atvejais, jei įvažiavimas į kiemą yra gana nedidelis arba jei pats sklypo plotas yra ribotas.

Visgi, kad ir kokio dydžio bebūtų jūsų sklypas, tikrai nepasigailėsite, pasirinkę tokią vartų automatiką.

Estetika

Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi stumdomų vartų automatika – ji jūsų namams ar įmonei suteiks daugiau prabangos ir patrauklumo. Neretai ji yra pasirenkama net ir tuomet, kai norima padidinti namų vertę.

Žinoma, tokiu atveju labai svarbu tampa ne tik tai, kokią vartų automatiką pasirinksite, bet ir iš kokių medžiagų bus pagaminti vartai. Pirmenybę teikite aukštos kokybės medžiagoms, kurios derėtų prie jūsų namų eksterjero.

Patvarumas

Jei dvejojate dėl automatinių vartų ir galvojate, jog jie nebus tokie patvarūs, kaip įprasti varstomi vartai, galime jus nuraminti. Didžioji dalis stumdomos vartų automatikos yra sukurta taip, jog būtų ilgaamžė ir atlaikytų įvairias oro sąlygas bei kasdienį naudojimą.

Taip pat ją itin lengva sumontuoti bei ji nereikalauja papildomos priežiūros, todėl yra gana ekonomiškas pasirinkimas.

Laiko taupymas

Galiausiai, stumdomi automatiniai vartai palengvina jų atidarymo ir uždarymo procesą – nebereikia, jog kažkas tai atliktų rankiniu būdu. Tokiu būdu galima sutaupyti tikrai nemažai laiko per metus, ypač tuo atveju, jei turite didelius vartus, kuriuos atidaryti ir uždaryti nėra taip paprasta.

Ar verta rinktis stumdomų vartų automatiką?

Kaip jau supratote, stumdomų vartų automatika pasižymi tikrai ne vienu privalumu. Tačiau ar verta į ją investuoti? Atsakymas labai paprastas – jei jums rūpi jūsų saugumas, norite sutaupyti savo brangų laiką, ar ieškote vartų, kurie neužimtų tiek daug vietos bei gražiai atrodytų, tuomet stumdomų vartų automatika yra kaip tik jums.

Rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį į tai, koks yra vartų automatikos gamintojas, kas sudaro jos komplektą, kokiems vartams ji yra pritaikyta, kokiomis papildomomis funkcijomis ji pasižymi bei kokia yra jos kaina.

Tiesa, be stumdomų vartų automatikos, taip pat pasirūpinkite ir reikiamu transportu. Jei jums labai svarbu kasdien sutaupyti kuo daugiau laiko, jums gali itin pasitarnauti elektrinis motoroleris. Jo pagalba visas mašinų spūstis mieste įveiksite kur kas greičiau, o taip pat neturėsite laukti, kol vartai pilnai atsidarys – įvažiuoti į teritoriją galėsite net ir pro mažesnį tarpą.

Jei susidomėjote, didelį jų asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu galite rasti, užsukę į šią nuorodą – https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas/dviraciai-paspirtukai-rieduciai-riedlentes/elektriniai-motoroleriai . Nieko nelaukite ir jau dabar jų pasižvalgykite!