Skubus automobilio pardavimas

Skubus automobilio pardavimas yra jau ne vienam asmeniui pasitarnaujanti paslauga, kadangi jums nereikės laukti begalę laiko, kol atsiras tinkamas automobilio pirkėjas.

Ar pastebite, kad skelbimai internete vis labiau brangsta, o tai prašosi tik papildomų išlaidų. Kiekvienas potencialus pirkėjas ieškosi sau tvarkingo automobilio, bei kuris turi gražią prekinę išvaizdą.

Juk niekas nenori pirkti automobilio ir sukti galvos, ką čia reikėtų pasitaisyti. Tad prieš pardavinėjant per skelbimus, visuomet siūlome išvalyti savo saloną, kad jis atrodytų tvarkingas. Nepamirškite išplauti ir išorės, kad automobilis neatrodytų purvinas. Ir galiausiai sutvarkykite automobilio gedimus, kadangi niekas nenori pirkti automobilio kuriam reikia laiko ir investicijų.

Jeigu nenorite eikvoti savo laiko, tuomet galite pasinaudoti paslauga kuri vadinasi automobilių supirkimas.

Kokie šios paslaugos privalumai?

Ši paslauga yra labai gera visiems, kuriuos domina skubus automobilio pardavimas arba reikalingi greiti pinigai.

  • Pinigus turėsite kišenėje tą pačią dieną – kadangi supirkėjai dirba 24 valandas per parą, be atostogų, tad jei sugalvosite parduoti savo automobilį naktį, tai nesudarys visiškai jokių problemų. Juk visiems netikėtai gali prireikti pinigų, tad puikus variantas jiems pasiūlyti savo transportą.
  • Padeda sutvarkyti dokumentus – kartais žmonės tiesiog nemoka sutvarkyti visų dokumentų, todėl paprašo supirkėjų pagalbos. O dar tie naujieji SDK kodai yra tikra naujove, ir tikrai dauguma nemoka jų gauti. Todėl supirkėjai pasirūpins reikiamomis sutartimis, kad būtų sėkmingai užpildyta pardavimo deklaracija.
  • Superkami nevažiuojantys automobiliai – tokie automobiliai užima tik vietą mūsų kiemuose. O paprastas pirkėjas tikrai nepirks sau automobilio, kuris nevažiuoja, kadangi reikės sukti galvą kaip gali jį atsivežti. Mes pasirūpinsime tralu, kad išgabentumėme automobilį iš jūsų kiemo, ir dar gausite pinigėlių!
  • Patogiausias laikas jums – tiesiog ne visada spėjame laiku aprodyti parduodam automobilį klientams, dėl to kyla įvairiausių problemų. Su supirkėjais viskas paprasčiau, jūs nurodote lokaciją ir pasakote koks laikas jums būtų patogiausias. Ir jie atvyks pas jus, patogiausiu laiku.
  • Prastos būklės automobiliai – jeigu automobilis yra surūdijęs ar dar kitokius defektus turintis, tuomet žinote, kad susirasti klientą gali būti labai sunku. Tačiau jiems nerūpi koks kėbulas, kokius gedimus jie turi, kurioje pusėje vairas, vis tiek jis gali būti nupirktas

Auto supirkimas plačiau

skubus automobilio pardavimas

Ar kada nors esate girdėję apie Auto supirkimą? Kadangi ji yra smarkiai plečiasi visame pasaulyje, nes niekas nenori ilgai laikyti pardavimuose savo automobilių ir tikisi greičiau atlaisvinti vietą savo kiemuose. Manoma, kad ši paslauga dar labiau išpopuliarės 2023 metais, kadangi bus nuolatinis naudos mokestis, ir turėsite mokėti.

Tad siūlome pasinaudoti šiomis paslaugomis iš anksto ir nelaukti kol rinkos kaina pradės kristi. Savo automobilį jiems galite parduoti visiškai nekvaršindami sau galvos ir turėti greitus pinigus savo kišenėje. Paslauga yra puiki, kadangi įvairiausi supirkėjai surinkinėjami iš visos Lietuvos, tad problemų dėl jūsų lokacijos tikrai nekils. Jie stengsis pasiūlyti jums pačias geriausias kainas, kad tik jūs liktumėte patenkinti pasiūlymais.

Reikia nepamiršti, kad komandoje yra virš 20 skirtingų supirkėjų, tad galite tikėtis ir skirtingų kainų pasiūlymų. Jiems nėra pagrindiniai kriterijai kokios būklės jūsų automobilis, kokius gedimus jis turi, kurioje pusėje vairas, ar skendęs, o gal draudimo nurašytas. Vis tiek gali jis būti nupirktas.

Kaip siūlyti savo transporto priemonę šiems asmenims?

Pasiūlyti tikrai paprasta, kadangi reikės užeiti į puslapį AutoSupirkejai24.lt ir pamatysite iš karto pasiūlymo formą. Išvysite skirtingus langelius, į kuriuos reikės įvesti prašomą informaciją, o laukelių tikrai yra mažai. Kai užpildote , tiesiog išsiunčiate savo pasiūlymą visiems supirkėjams ir laukiate atsakymo. Dažniausiai atsakymą galite gauti vos per 15 – 20 minučių. Ir liks nuspręsti ar kaina tinkama ar ne. Geriausia, kad ši paslauga yra visiškai nemokama ir jums nekainuos nei euro. Jeigu kaina netiks, tiesiog atsisakysite pasiūlymo