Kaip išsinuomoti mikroautobusą Vilniuje ir kokias teises turėtų turėti vairuotojas?

Mikroautobusas – viena iš universaliausių ir praktiškiausių transporto priemonių, puikiai tinkanti pervežti didesnę grupę žmonių kelionių ar renginių metu bei pasitarnaujanti kuomet reikia transportuoti didesnius krovinius.

Vis dėl to, išsirinkti mikroautobusų nuomos įmonę Vilniuje nėra taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Norint surasti tinkamiausią variantą, svarbu įvertinti tokius dalykus kaip nuomos sąlygos, komforto ir kitus ypatumus kuriuos turi pats automobilis, na ir galiausiai žinoma – kainą.

Šiame straipsnyje – trumpai apie svarbiausius dalykus nuomojantis mikroautobusą Vilniuje ir šiek tiek naudingos informacijos apie tai koks vairuotojo pažymėjimas yra būtinas norint vairuoti šią transporto priemonę.

Tiksliai žinokite laikotarpį kuriam prireiks automobilio

Pirmas dalykas dėl kurio reikėtų pagalvoti ieškant tinkamo mikroautobuso nuomos varianto yra pats nuomos laikotarpis.

Jei, tarkime, švenčiate gimtadienį ar vestuves, greičiausiai automobilio jums prireiks parai ar kelioms dienoms. Tuo tarpu vykstančius į keliones domins įmonių siūlančių bent keleto savaičių mikroautobusų nuomą patraukliomis sąlygomis.

Žinokite kokiai paskirčiai naudosite automobilį

 

Kitas svarbus dalykas – automobilio paskirtis. Atsižvelkite į tai kiek žmonių važiuos automobiliu, kas padės apsispręsti dėl reikalingo vietų skaičiaus ir komforto ypatybių reikalingų automobilyje.

Jei mikroautobuso Vilniuje vis dėl to ieškote kroviniams pervežti, pagalvokite apie tai kokio ilgio ir aukščio automobilio jums reikėtų.

Atidžiai įvertinkite skirtingų įmonių Vilniuje pasiūlymus ir sąlygas

Kitas svarbus dalykas – tinkamai įvertinti ką skirtingos nuomos įmonės jums gali pasiūlyti.

Neskubėkite ir įdėmiai peržvelkite kainas, į pasiūlymą įeinančių paslaugų paketą, automobilių variantus ir jų pagrindinius ypatumus.

Taip pat ne pro šalį būtų atkreipti dėmesį ir į pačią įmonę bei jos turimą reputaciją.

Pasižvalgykite po jus dominančios įmonės internetinę svetainę ir joje esančius atsiliepimus, „Google“ ar „Facebook“ tinkle išreikštas žmonių nuomones.

Automobilį išsinuomokite iš anksto

Jei norite pasirūpinti tinkamu transportu kelionei ar artėjančiai šventei, verta mikroautobusą išsinuomoti kaip įmanoma anksčiau.

Tokiu atveju užtikrinsite, jog norimu laikotarpiu turėsite pageidaujamą transporto priemonę su visais reikalingais komforto ypatumais keleiviams.

Praktiškai visos mikroautobusų nuomos įmonės Lietuvoje šiais laikais siūlo patogią rezervaciją internetu ar telefonu, todėl tai galima padaryti labai greitai.

Gerai įsiskaitykite į nuomos sąlygas

Tam, kad nekiltų jokių nesklandumų, labai svarbu prieš pasirašant nuomos sutartį, gerai įsiskaityti į pagrindines jos sąlygas.

Dokumente bus įrašytas ne tik tikslus nuomos laikotarpis, tačiau ir laikas iki kada jį reikia grąžinti, kokiomis sąlygomis išnuomojamas automobilis, ką daryti įvykus draudiminiam įvykiui ir kita svarbi informacija.

Jei turite klausimų, aptarkite juos su įmonės atstovais, tam, kad vėliau nekiltų jokių nemalonių siurprizų.

Koks vairuotojo pažymėjimas reikalingas mikroautobusui?

Tai koks vairuotojo pažymėjimas bus reikalingas mikroautobusui priklausys nuo pačios transporto priemonės specifikacijų. Įprastiems 8 vietas turintiems ir iki 3500 kg sveriantiems automobiliams užtenka paprasto „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

Tiesa, didesnės masės ir daugiau vietų turintiems automobiliams jau reikės atskiros „C1“, „C“, „D1“, ar „D“ kategorijos pažymėjimo, priklausomai nuo tikslių jos specifikacijų.

Jei reikalinga būtent tokia transporto priemonė, verta pagalvoti apie mikroautobusų nuomą su vairuotoju.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai pakalbėjome apie mikroautobusų nuomą Vilniuje. Ši transporto priemonė yra puikus pasirinkimas pervežti didesnį žmonių kiekį ar stambesnius krovinius.

Norint rasti tinkamiausią sau variantą, svarbu gerai įvertinti įmonę iš kurios planuojate nuomotis automobilį, įsigilinti į sutarties sąlygas ir įsitikinti ar turite tai priemonei vairuoti reikalingą vairuotojo pažymėjimą.

Šaltinis: www.atnbusrent.lt