3 būdai parduoti automobilį greičiau

Įsigyti naują automobilį šiais laikais gana paprasta ir tai padaryti galima greitai. Galima netgi atsisiųsti laivu iš Amerikos, nusipirkti tiesiai nuo tralo ar iš patikimo vaikinuko vietiniame turguje. Perkant turime didelį ir platų pasirinkimą. Tačiau pardavimo metu šis pasirinkimas gali atsisukti prieš mus. Kaip parduoti greičiau, kaip išsiskirti tarp pardavėjų? Tokie klausimai kyla visiems parduodantiems automobilius. Todėl šiame straipsnyje pasidalinsime 3 būdais kaip šį procesą pagreitinti. Skelbimai visose žinomose skelbimų lentose, socialinių tinklų pasitelkimas ir automobilių supirkimas – aptarsime visas šias ir kitas gudrybes.


Greitas naudotų automobilių supirkimas Kaune

#1: Skelbkite į visas žinomas skelbimų lentas

Lietuvoje gerai žinomi keli internetiniai automobilių pardavimo portalai, pavyzdžiui, Autogidas, Autoplius, Autobilis. Tačiau jie nėra vieninteliai ir nepakartojami. Jei norite parduoti savo automobilį, turite užtikrinti, jog jo pardavimo skelbimas bus paskelbtas kaip įmanoma plačiau. Lietuvoje yra daugybė automobilių skelbimų lentų, nemažai tarp jų nemokamų ar specializuotų ir skirtų vienai automobilio markei. Jei pavyzdžiui, žmogus skelbia automobilio pardavimą, jis tuo pačiu apžiūri ir kokie automobiliai parduodami šioje skelbimų lentoje, kas superka automobilius, kokios kitos su automobiliais susijusios paslaugos teikiamos. Tad kiekvienoje lentoje pastebėjęs jūsų automobilį, pirkėjas gali greičiau susidomėti. Beje, dar geresnis efektas gali būti pasiektas, kuomet kiekvienoje skelbimų lentoje talpinamas skelbimas su skirtinga antrašte ir skirtinga pagrindine fotografija. Taip, tikėtina, sudominsite dar platesnį pirkėjų ratą.

Beje, ne tik skelbti reikia, tačiau ir tinkamai pristatyti automobilį. Jei domina automobilio supirkimo paslaugos, užteks trijų žodžių skelbimo, tačiau jei ieškote nesiderančio pirkėjo, tuomet reikia įdėti dalelę širdies kuriant skelbimo tekstą bei profesionaliai fotografuojant automobilį. Pirkėjai myli akimis, tad suteikite jiems galimybę įsimylėti.

#2: Pasitelkite socialinius tinklus

Daug žmonių ilgai nedrįsta žengti žingsnį ir ieškoti naujo automobilio, tačiau jau ilgai apie tai galvoja. Pamatę, jog pažįstamas paskelbė FB, Twitter ar Instagram socialiniame tinkle apie savo automobilio pardavimą, galite sukelti susidomėjimą. Yra tam tikras žmonių tipas, kurie jaučiasi saugiau pirkdami iš pažįstamo, nei iš viso iš nepažįstamo asmens. Be to, socialiniuose tinkluose žmonės dalinasi informacija. Tad galima viltis (arba tiesiog paprašyti), jog draugai pasidalins jūsų skelbimu. Taip skelbimas gali pasiekti kelis kart didesnį skaičių žmonių, nei jūsų draugų ratas. O galbūt sudominti pirkėjus, automobilių supirkėjus ar tiesiog tuos, kurie žvalgosi naujo automobilio.

#3: Pasinaudokite automobilių supirkimo paslauga

Jei netekote kantrybės parduodant automobilį „paprastuoju būdu“, galite parduoti automobilį automobilių supirkėjams. Automobilių supirkimas šiuo metu itin populiari paslauga Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei didesniuose miestuose, regionų centruose. Automobilių pardavimu, eksportu ir importu garsėjantis Kaunas gali pasigirti, jog čia, automobilių supirkimas vykdomas visą parą. Tad sumastėte vidurnaktį parduoti automobilį – ne bėda, rasite pirkėją. Iš ties, sklando daugybė mitų, įdomių pamąstytų ir fantazijų apie automobilių supirkimą, tačiau šiuo metu tai vienas populiariausių būdų greitai parduoti automobilį. Paprastai automobilis apžiūrimas, įvertinamas bei sutvarkomi pardavimo dokumentai per parą laiko, tad nereikia laukti pirkėjo.

O kur keliauja supirkti automobiliai. Jų keliais išsiskiria. Kai kurie perparduodami, galbūt atnaujinami ir parduodami, kiti išrenkami detalėms. Lietuvoje vidutinis automobilio amžius yra 15 metų, tad mūsų automobilių parkui reikia nemažai automobilių detalių remontui. Automobilių supirkimas Kaune bei kituose miestuose leidžia net paprasčiausius, seniausius automobilius paversti sėkmingais donorais kitiems automobiliams.