JASUČIO VAIRAVIMO MOKYKLA

J. Jasučio vairavimo mokykla – daugiausia naujų vairuotojų paruošianti vairavimo mokykla Vilniaus regione!

 J.Jasučio įmonė viena geriausių mokyklų Vilniaus regione pagal pateiktus V.Į. “Regitra” duomenis!

Mes ruošiame A2AB  kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.Visos B kategorijos transporto priemonės yra naujos ir analogiškos kaip Regitroje. Mūsų vairavimo mokykloje per šešias savaites įgysite teorinių vairavimo žinių ir išmoksite vairuoti. Jus mokys profesionalūs dėstytojai ir instruktoriai, atsižvelgiantys į individualius Jūsų poreikius, žinias bei asmenines savybes.

Džiaugiamės, kad didžioji dalis mūsų klausytojų yra buvusių mokinių draugai ir pažįstami. Laukiame visų norinčių išmokti gerai ir saugiai vairuoti!

Istorija

J.Jasučio vairavimo mokykla buvo įkurta 1999 m. Nuo to laiko mokykla paruošė virš 10000 vairuotojų. Didėjant besimokančiųjų skaičiui, 2003 m. pavasarį atidarėme naują teorinio mokymo klasę Fabijoniškėse, Fabijoniškių g. 99. 2009 m. atidaryta nauja teorinio mokymo klasė adresu: Vilniaus g. 77, Širvintos. 2011 m. žiemą atidarėme naują teorinio mokymo klasę Lazdynuose,  Erfurto g. 19, Vilnius.

Mūsų misija –  paruošti kultūringą, savimi pasitikintį, atsakingą vairuotoją, kurio kelyje nesusipratimų būtų mažiau, kuris sugebėtų teisingai spręsti iškilusius sunkumus.

Mūsų vizija – būti geriausia vairavimo mokykla Lietuvoje, kuri atitinka aukščiausius kokybės standartus ir patenkina visus savo mokinių lūkesčius be išimčių.

 Mūsų vertybės – pagarba mokiniams, atsakomybė, kokybė ir draugystė.