PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA

UAB PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA įkurta 2012 m., atsižvelgiant į dramatišką eismo įvykių statistiką Lietuvos keliuose.
Pagrindiniai veiklos tikslai yra keli – tai ne tik reglamentuota LR įstatymais vairavimo mokymo veikla, apimanti mokymą gerai valdyti transporto priemonę ir elgtis pagal kelių eismo taisykles. Tai ir darbas su jaunimu, ir bendrųjų elgesio reikalavimų, siekiant užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą, formavimas.
Mūsų vairavimo mokykloje dėsto patyręs specialistas, kuris suteiks Jums ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius. Praktinio vairavimo instruktoriai yra kompetetingi, jauni, ramūs ir nuoseklūs specialistai, kurie išmokys jus taisyklingo vairavimo, padės suformuoti elgesio įgūdžius nestandartinėse situacijose. Mokymo klasėje yra daugybė plakatų ir mokomosios medžiagos Pajūrio vairavimo mokykloje yra kompiuterių klasė, kurioje jūs galėsite dirbti naujausia KET versija. Naujausia teorijos mokymo bazė (mokymai vyksta su skaitmeninio projektoriaus pagalba ir daugybe vizualinės mokomosios medžiagos);
Į kursus galima užsiregistruoti telefonu ar internetu. B kategorijos vairavimo kursuose yra 40 teorijos valandų ir 30 praktinio vairavimo valandų. Yra galimybė už kursus susimokėti dalimis.
Su kiekvienu mokiniu vairavimo mokykla sudaro atskirą mokymosi sutartį. Mokymo sutartis sudaroma tik su nuolat Lietuvos Respublikoje gyvenančiu asmeniu. Sutartis sudaroma 6 mėn., per kurį vairavimo mokykla įsipareigoja suteikti nustatytą valandų teorijos ir praktinio vairavimo skaičių, o mokinys pagal savo sugebėjimus mokytis ir nustatytu metu išlaikyti mokyklinius egzaminus.

Mūsų tikslas – į Lietuvos gatves išleisti atsakingus ir visiškai paruoštus vairuotojus, kurie jausis ne tik užtikrinti vairuodami keliuose, bet ir bus kultūringi vieni kitiems.